Image

Учасники профорієнтаційних курсів складали професійний профіль

0 Comments

8 березня на профорієнтаційних курсах разом з психологом підлітки почали складати свій професійний профіль.

💼 Професійний профіль – це інструмент, що допоможе визначитися з професією та краще розуміти, яким чином досягти своїх професійних цілей. Це особливо важливо для підлітків, які знаходяться на етапі вибору майбутньої професії.

👍На профорієнтаційному занятті підлітки познайомилися з тим, що таке професійний профіль, як він може допомогти у виборі професії, а також як його складати.

🙂Знання професійного профілю допоможе підліткам краще розуміти свої сильні та слабкі сторони, цінності, інтереси та переваги щодо професійного розвитку.

💁Складання професійного профілю полягає в аналізі та описі різних аспектів, які впливають на вибір професії. Підлітки можуть зазначити свої сильні та слабкі сторони, цінності та інтереси, навички та здібності, а також визначити, які професії відповідають їх критеріям.

🧑‍🎓Професійний профіль допоможе підліткам краще зрозуміти, яка професія відповідає їх потребам та очікуванням, а також підготує їх до ефективного пошуку роботи.

🧑‍💻Знання професійного профілю також допоможе підліткам знаходити можливості для професійного розвитку та планувати свою кар’єру.

#Готуємо_дітей_та_молодь_до_майбутнього

#Карітас_дітям

#Карітас_Камянське

Categories: Без категорії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *