Image

«Все одно хочеться додому…», – ділиться наш бенефіціар пан Володимир з Костянтинівки

0 Comments

Пан Володимир приїхав до Вільногірська з Костянтинівки. В його будинок влучили чотири ворожих снаряди. На відстані 5 сантиметрів від чоловіка один із них пробив двері у будинку. Тоді він вже остаточно вирішив виїжджати з небезпечного місця.

Син пана Володимира ще раніше виїхав з Краматорська до Вільногірська та запропонував своєму батькові також шукати прихисток тут. Так, 15 липня минулого року чоловік приїхав та оселився у сина, який вже на той час облаштовувся на новому місці, у Вільногірську.

Все своє професійне життя пан Володимир присвятив роботі на підприємстві, працював слюсарем. Зараз вже на пенсії. З дружиною розлучився давно, виховував сина зі своєю матусею.

Чоловік ділиться, що виживають зараз всією родиною лише завдяки його пенсії, державним виплатам та гуманітарній допомозі від благодійних організацій. Майже всі кошти витрачають на оплату оренди житла.

Від Карітасу чоловік отримав продуктовий набір для всієї родини. Вважає це вагомою підтримкою для своєї сім’ї. У Вільногірську пан Володимир з часом вже звик, адаптувався, але все одно сумує, хоче повернутися додому…

#Emergency_appeal23

#Надзвичайне_реагування

#Карітас_Камянське

#Caritas_Ukraine

#Карітас_України

Categories: новини