Image

Відбувся інтеграційний захід: до Дня сміху дивилися кінокомедію

0 Comments

Інтеграційий захід, під час якого дивилися кінокомедію, а потім обговорювали та спілкувалися, відбувся для наших гостей у суботу, 1 квітня.

🫶 Ініціатором виступила наша фахівчиня з фасилітації – пані Світлана Волошина. Вона підібрала для перегляду тематичну комедію до дня сміху – «Скажене весілля» та потурбувалася про інші організаційні моменти, щоб нашим гостям було затишно та комфортно.

👀 Саме цей фільм був обраний не дарма, оскільки комедійна складова вирізняє «Скажене весілля» з-поміж інших українських комедій. У картині є якісний гумор, природність подачі та цікаві персонажі.

🤝 Спостерігаючи над атмосферою, що царювала під час перегляду, можемо із впевненістю зауважити, що наші гості отримали задоволення від сюжету комедії.

🗣 По закінченню разом з нашою психологинею пані Крістіною Паламарчук ділилися своїми враженнями та висловлювали думки. Для наших гостей був створений простір, де кожен міг висловитися та бути почутими. А також дізнатися думки інших. Адже цікавих думок з приводу комедії пролунало вдосталь!

☕️ Згодом пили каву та чай зі смаколиками, знайомилися ближче та спілкувалися. Саме у такій атмосфері народжуються нові знайомства, де люди згуртовуються та об’єднуються.

Щиро дякуємо Бібліотека на Шевченка за завжди теплий прийом та співпрацю! ❤️

#Долаючи_розломи

#Bridging_divides

#Карітас_Камянське

#Caritas_Ukraine

#Карітас_України

Categories: новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *