Для підлітків відбувся ековікенд на базі відпочинку “Лелека”

Ековікенд для підлітків на базі відпочинку “Лелека” пройшов творчо, позитивно та з насиченою програмою!

Під час ековікенду кожен з учасників підготував та представляв свій власний екопроєкт. Тему проєкту діти вибирали самі.

Створювали презентації, робили цікаві дослідження, за допомогою творчості, давали друге життя для відходів, вчилися сортувати сміття та багато іншого.

Також кожна команда учасників підготувала екоквест для іншої команди з цікавими завданнями на тему екології, де діти ще більше поглибили свої знання та весело провели час.

Не обійшлося й без творчості.

Підлітки мали можливість власноруч створити дизайн екосумки та зробити ексклюзивну екологічну інтерєрну прикрасу з дерева!!! А ще покаталися на конях, пограли в волейбол та настільні ігри, поспілкувалися та просто гарно відпочили!!!

Наприкінці діти отримали сертифікати за участь в ековікенді та невеличкі подарунки напам’ять!

Дякуємо #Карітас_Чернівці# за можливість участі у проєкті “Збереження біорізноманіття.Знати і діяти. Неформальна екологічна освіта для підлітків”. Це дало можливість підліткам покращили свою екологічну свідомість, а це невеликі кроки у вирішенні великих екологічних проблем нашої землі.

А ми уже набираємо нову групу підлітків та продовжуємо наші екологічні заняття.

#Карітас_Камянське#

#Карітас_дітям#