Image

Допомога завжди поряд із Карітасом: історія пані Ніни

0 Comments

Самотність…

Як добре, коли «осінні» роки життя людина зустрічає в затишку рідного дому та колі близьких людей.

Але коли в країні йде війна, саме літні та самотні люди стають особливо вразливими.

Пані Ніна була евакуйована в Кам’янське з міста Краматорська. Там, у рідному місті, у неї був дім, де колись мешкала щаслива родина.

Але прийшла біда. Страшна хвороба забрала з життя єдину доньку Ніни Іванівни, а трохи згодом не витримало серце чоловіка. І став колись гамірний дім зовсім тихим…

З початком повномасштабної війни снаряд влучив прямо у стіну будинку, де мешкала жінка. Тоді вона втратила останнє — рідні стіни.

Приїхавши до Кам’янського, пані Ніна звернулася за допомогою до Карітасу. І працівники фонду не тільки допомогли продуктами харчування та речами першої необхідності, але і взяли жінку під свою опіку.

Відтепер життєві турботи та труднощі Ніни Іванівни розділяють соціальні працівниці проєкту «Догляд вдома».

Наші фахівчині відвідують пані Ніну декілька разів на тиждень. Допомагають у побуті: прибирають у квартирі, займаються пранням та закупівлею продуктів, супроводжують до лікаря.

І хоча наше життя складається з багатьох побутових дрібниць, насамперед, у людини є потреба у спілкуванні. І тому, поки готується овочевий супчик, є час, щоб поговорити, поділитися спогадами та останніми новинами.

В рамках проєкту «Догляд вдома» Ніна Іванівна отримує ще й допомогу у вигляді медичних сертифікатів та засобів гігієни. Це дає їй суттєву підтримки у ці важкі часи.

Пані ділиться, що вже не відчуває того крижаного подиху самотності, адже знає: допомога завжди поруч із Карітас Кам’янське.

Проєкт «Реагування на гострі потреби важкохворих осіб, які постраждали внаслідок військових дій у зв’язку з російською агресією в Україні» реалізується завдяки нашим партнерам – благодійній організації CNEWA Canada.

#Карітас_Кам’янське

#Догляд_вдома

#CNEWA_Canada

Categories: новини