Діти пізнають себе та світ на психологічних іграх в Карітасі

На психологічних іграх, що відбуваються у Карітас Кам’янське, діти все більше і більше пізнають себе.

Вчора, 30 травня, на такому занятті учасники вперше спробували самостійно сформувати команди. Натомість, у них виникли перші непорозуміння: чому ж так непросто організувати команду?

Як виявилося, для формування команди потрібно мати якісь спільні інтереси або якості. І діти почали їх шукати разом із тренеркою, нашою психологинею, Лілією Литвиненко.

Пошук почався із числа міфічних героїв. Всі учасники мали можливість спробувати себе у різних позиціях. Втім, через технічні причини команди були сформовані не одразу, але це не засмутило учасників гри, адже кожна людина – це особистість, і всі це розуміють та поважають один одного.

Врешті-решт, вийшло скласти командні групи, і також завдання для команд – вигадати казку про своїх вибраних героїв.

Результат творчого процесу можна частково побачити на фотографіях!

#Психологічні_ігри