Image

Завітали з допомогою до Саксагані

0 Comments

19 травня ранок у Карітасі розпочався із завантаження грузової автівки пакетами з продуктовими наборами для переселенців.

З цим завданням наша дружня команда працівників та волонтерів впоралася швидко та весело. Після чого ми вирушили у дорогу, до села Саксагань, розташованому у Кам’янському районі.

У Саксаганській ОТГ наразі оселилися близько 350 вимушено переселених родин, які прибули сюди з різних куточків України, де зараз відбуваються бойові дії.

Переселенці зібралися для отримання допомоги у Саксагані також з інших селищ, які є у цій громаді – з Грушоватки, Саїївки, Чумаків, Савро, Красноіванівки, Долинського, Тернуватого, Вільного…

Опівдні люди прийшли до будівлі громадської організації, де реєстрацією переселенців займалися керівниця підрозділу ГО «Даруй добро Україна» ГО”Даруй Добро Україна” Ірина Кожа та її однодумці-волонтери.

Швидко та злагоджено нам вдалося майже миттєво надати допомогу продуктовими наборами близько 100 родинам постраждалих від бойових дій, а це трохи не 260 людей!

Дякуємо Саксаганській ОТГ Саксаганська об’єднана територіальна громада за співпрацю та гостинність!

Співпраця з Саксаганською ОТГ за сприянням Кам’янської ВА Кам’янська районна державна адміністрація та особисто Олега Гапіча Олег Гапіч

Разом до Перемоги! ??

#Emergency_appeal

#Карітас_Камянське

#Caritas_Ukraine

#Карітас_України

#Допомога_постраждалим_від_бойових_дій

Categories: новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *