Image

Казкотерапія та ізотерапія для дітей – вихованців нашого “Простору”

0 Comments

На арт-терапевтичних заняттях, які відбуваються у «Просторі, дружньому до дітей» психолог Лілія Литвиненко застосовує мистецькі прийоми в якості терапевтичного чинника для того, щоб допомогти дітям звільнитися від негативних емоцій та продовжувати боротьбу проти невпевненості.

У п’ятницю, 5 серпня, діти займалися казкотерапією та ізотерапією. А саме: учасники із задоволенням малювали комікси, де обов’язково мав бути зображений супергерой, наділений суперсилою.

Як зазначає психолог, діти завжди шукають в героях суперсилу, яку хотіли б мати особисто. Тому Гаррі Поттер – це «скринька» суперсили! Діти змогли зосередитися на суперсилі героя, на якого хочуть бути схожими.

Лілія Литвиненко зауважує, що суперсила є показником ресурсу, якого бракує дитині. На арт-терапії якраз і виявляли цей ресурс за допомогою метафори.

Наприкінці заняття у учасників вийшли просто неперевершені та вражаючі сюжети коміксів! Вони і відображають потребу кожної дитини мати якусь силу (ресурс), щоб впоратися з певними ситуаціями у своєму житті.

#простір_дружній_до_дитини

#Карітас_Камянське

#Caritas_Ukraine

#Карітас_України

Categories: новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *