Команда Простору, дружнього до дитини, завітала до Лихівки

Виїзна команда 🌈 Простору, дружнього до дитини🌈 від Карітас Кам’янське у четвер, 10 березня, завітала до смт. Лихівка. Тут разом з батьками мешкає чимало дітлахів-переселенців. До нашого заходу доєднались також дітки з місцевих сімей, які мають категорії вразливості.

Розпочали зустріч з веселої руханки🤸, щоб трохи розворушити учасників та налаштуватись на позитивні емоції.🧘

Зарядившись енергією перейшли до творчого майстер-класу з виготовлення весняної листівки🌷. Діти з великим натхненням поринули в процес, адже за довгу холодну зиму в них було мало таких спільних розваг.

Тим часом наш дитячий психолог пані Анастасія встигла приділити увагу найменшому учаснику – Ярославчику. Для нього підготували вправу із використанням яскравого пластиліну. Заняття проходило у форматі “Я+мама”.

Загалом, заняття промайнуло швидко та продуктивно. Кожна дитина вклала у листівку свою фантазію, тому вийшло різноманітно та неповторно🎨