Мовне питання обговорили після перегляду документального фільму

Мовне питання неоднократно ставало приводом для конфліктів в нашій країні. Але з початком повномасштабного вторгнення дуже велика кількість українців свідомо відмовляються від використання мови агресора.

🎬 Цього разу наш кіноклуб презентував для обговорення документальну стрічку режисера Сергія Лисенка “Мова”.

💬 В фільмі розповідається історія громадської ініціативи з проведення безкоштовних курсів вивчення української мови в східних регіонах України.

👥Глядачі кінопоказу ділились власним досвідом переходу в повсякденному спілкуванні на державну мову, про непорозуміння, які виникали з цього приводу. Але підсумували, що щоденне використання української мови значно покращило навички спілкування і збагатило словниковий запас. Тому перехід на українську – це усвідомлений вибір кожного громадянина країни. 💙💛

#docuclub

#docu_показ