Image

Проєкт “Догляд вдома” триває вже пів року

0 Comments

Вже майже пів року триває проєкт «Догляд вдома». Щодня соціальні працівниці Карітас Кам’янське відвідують 8-10 осіб, деяких – майже щодня. Весь супровід підопічних здійснюється згідно державних стандартів, із залученням наявних ресурсів фонду та завдяки нашим партнерам CNEWA Canada.

Але чи можливо у такий важливій справі, як домашня опіка, працювати суто в сухих юридичних рамках та розмовляти сухою юридичною мовою?

Звичайно, що ні. Формується прив’язаність, встановлюються теплі дружні стосунки, де є місце та час для теплих розмов, ділення досвідом або спогадами. Люді відкривають своє серце, довірливо розповідають про щось особисте, виказують мрії, плани на майбутнє.

Наші дівчата переймаються кожним.

«Для мене ця робота – це, в першу чергу, про гідність, – розповідає соціальна працівниця Міла Долгова. – Дуже важливо дати людині відчуття тепла і це відчуття повинно бути відвертим та взаємним. Гарний настрій гарантує наснагу до життя».

В процесі роботи працівники Карітасу з’ясовують додаткові потреби підопічних.

«Довіра та уважність до дрібниць. Це є не менш важливим, ніж протокол роботи, – каже соціальна працівниця Юлія Сісмій. – Іноді люді соромляться про щось казати, про щось просити. Працівник має сам бачити додаткові потреби підопічних та вжити всіх можливих заходів для їх задоволення».

За підтримки фонду дівчата долучають до добрих справ волонтерів, які за покликом серця відгукуються на допомогу людям.

Велика подяка подологу Яні Бицюк, яка завжди допомагає доглядати за хворими ніжками наших підопічних.

Дякуємо пану Сергію, який майстер на всі руки: ремонтує електрику, лагодить взуття, встановлює та налаштовує побутову техніку, проводить дрібний сантехнічний ремонт.

Завжди на допомогу приходить Костянтин Бицюк. Від нього – чисті килими, і допомога в перевезенні об’ємних речей, таких як інвалідні візочки, матраци чи інші засоби реабілітації. Дякуємо йому за таку важливу підтримку.

Подяка подружжю Токариків, які завжди відгукуються на потреби наших підопічних – ножі наточить пан Богдан, а пані Люба організує збір речей для облаштування побуту внутрішньо переміщених осіб.

Наші хлопці-волонтери Сергій та Роман ніколи не відмовляються допомогти з транспортування людей, прикутих до ліжка. Дякуємо їм за постійну допомогу.

Також дякуємо всім волонтерам-працівникам лікарні швидкої медичної допомоги, соціального гардеробу та всім іншим, хто допомагає нужденним у нелегкий час.

Радіємо, що проєкт Догляд вдома стає значно ширшим завдяки всебічний підтримці і допомозі небайдужих людей.

Проєкт реалізується завдяки нашим партнерам – благодійній організації CNEWA Canada.

#Карітас_Кам‘янське

#Догляд_вдома

#CNEWA_Canada

Categories: новини