Image

Про сон та його порушення говорили на традиційному психологічному тренінгу

0 Comments

Спати. Емоційне забарвлення та пунктуаційний знак поряд з цим словом у кожної людини свої. Але! Твердження про те, що цей фізіологічний процес необхідний будь-кому – однозначне та беззаперечне!

Сьогодні, 10 листопада, на тренінгу наша фахівчиня з психології Оксана Костинська разом із учасниками говорила про сон, його порушення та правила гарного сну.

Цієї теми вирішили торкнутися не дарма, адже саме в часи сьогодення дуже багато людей через стреси та депресії мають проблеми з цим фізіологічним станом. Проблема через поганий сон має один корінь, але її особливості різноманітні.

Наші гості поділилися своїми відчуттями щодо свого сну: як і чому вони відчувають через це складнощі. А за допомогою метафоричних карт обрали візуальний вигляд свого стану.

Вже після цього наша фахівчиня познайомила гостей з фазами сну, які змінюють одна одну декілька разів протягом ночі. Та зазначила, що існують чотири основних порушень сну, що пов’язані з засинанням, поверхневою фазою сну, прокиданням серед ночі або раннім прокиданням.

А потім Оксана Костинська порекомендувала нашим гостям правила гарного сну: що можна та треба робити, щоб гарно засинати і добре та якісно спати.

І наостанок, психологиня зазаначила: «Давайте не забувати про те, що сон – це одне із задоволень у житті, тому треба спати!».

Сподіваємося, що сьогоднішня інформація, отримана нашими учасниками, стане їм в нагоді та поліпшить якість життя!

#Emergency_appeal

#Надзвичайне_реагування

Categories: новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *