Image

У Верхньодніпровську говорили про емоційне вигорання

0 Comments

Чим ми можемо собі допомогти, аби гормони стресу не накопичувалися в організмі та не призводили до негативних наслідків для здоров’я?

🗣 Про емоційне вигорання говорили 21 червня на психологічному тренінгу у Верхньодніпровську разом з нашою психологинею проєкту «Долаючи розломи» пані Ларисою Копил.

🤝 Організацією заходу займалася наша фахівчиня з фасилітації пані Світлана Волошина.

Разом з учасниками обговорювали причини, що призводять до пригніченого стану. Дійшли висновку, що треба намагатися контролювати свої думки, які є першопричиною погіршення емоційного, а згодом і фізичного стану.

😤 Наша психологиня запропонувала учасникам тренінгу спробувати дієвий механізм подолання негативних думок за допомогою дихання, що заспокоює та призводить організм до тями.

👩 «Прості фізиологічні вправи рятують організм від стресу», – зауважує пані Лариса.

💬 Говорили і про інші доступні будь-якій людині способи подолання стресу, такі як: фізичні вправи, відмова від споживання негативної інформації, спілкування з природою, приємне, ресурсне спілкування, хобі.

😆 Окрім цього, спробували лікувальну методику – сміхотерапію. Адже під час сміху у людини задіяні 80 м’язів, скорочується діафрагма та відбувається викид чотирьох гормонів щастя.

🙏 Намагаємося допомогти тим, що покращить життя людей у надважкі часи сьогодення. Інформація та практичні вправи, які спробували наші учасники, в подальшому нададуть опору людям, постраждалим від війни, на емоційному рівні і, як результат, на фізичному.

🫶 Щиро дякуємо Верхньодніпровській міській раді за співпрацю та гостинність, та особисто начальнику відділу соціальної політики та соціального захисту населення Аллі Анатоліївні Черниш.

#Долаючи_розломи

#Bridging_divides

#Карітас_Камянське

#Caritas_Ukraine

#Карітас_України

Categories: новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *