Image

У Карітас розпочався новий тиждень, сповнений доброчинною діяльністю

0 Comments

У Карітас Кам’янське розпочався новий тиждень, сповнений добрими справами та насичений благодійною діяльністю.

Зранку наші працьовиті волонтери та робітники активно готувалися до прийняття наших шановних відвідувачів: фасували та сортували продукти харчування та засоби гігієни, формували пакети з допомогою, готували смачний та корисний обід для наших візитерів, волонтерів та працівників.

Процес надання допомоги нужденним закрутився у Карітасі на всіх ланках та ділянках. Кожен був зайнятий своєю справою, кожен вносив свій вклад в нашу спільну доброчинну діяльність.

За сьогоднішній день допомогою було охоплено 86 родин, що постраждали від війни, а загалом це 158 людей.

Ми мали можливість та із задоволенням:

Видавали повноцінні продуктові набори великим сім’ям, які минулого тижня ми отримали від Української освітньої платформи Ukrainian Education Platform, за що щиро дякуємо організації за співпрацю та взаємодію;

Надавали вимушеним переселенцям одяг, що деякий час тому отримали від місцевого жіночого магазину «Подіум», постільну білизну та посуд, що приносять до нас небайдужі місцеві мешканці;

Наші чудові волонтери на чолі з нашою чарівною працівницею пані Світланою приготували смачний обід – гороховий суп, картоплю по-селянські, оселедець та вареники з картоплею, – яким ми пригощали наших волонтерів та всіх бажаючих, хто прийшов до нас за допомогою.

А ще просимо вашої уваги!

Пропонуємо візочок для діток-двійнят, близнюків або діточок-погодок до 3-х річного віку!

Продовжуємо нашою дружньою, потужною командою стояти на варті милосердя та підтримки для тих, хто цього зараз потребує найбільше!

Дякуємо кожному, хто робить будь-який внесок в нашу спільну, доброчинну діяльність!

Разом до Перемоги!

#Emergency_appeal

#Надзвичайне_реагування

Categories: новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *