У Петриківці команда “Долаючи розломи” провела інтеграційний захід для дітей та дорослих

Команда проєкту «Долаючи розломи» завітала вчора до Петриківки. Це одна із тих громад, з якою ми взаємодіємо дуже плідно, а співпраця приносить не тільки користь, а й задоволення.

👩👨‍🦱Цього разу фахівчиня з фасилітації пані Світлана Волошина організувала інтеграційний захід як для дітей, так і для дорослих.

🌞 Навіть погода сприяла нашій діяльності: тепле, вже по-справжньому літнє сонечко, та легкий вітерець заохочували наших маленьких учасників змагатися, брати участь у естафетах та руханках. 🏃‍♀️

🎨 Водночас не забули і про батьків. Для них наша психологиня пані Лариса Копил провела арт-терапевтичне заняття для покращення психоемоційного стану. 🫶

🫂 Захід був благотворним для дітей та дорослих. Наші учасники мали можливість відволіктися від буденних справ та провести час приємно та корисно.

#Долаючи_розломи

#Bridging_divides