Image

10 липня надавали екстрену допомогу людям, які звернулися до нас вперше

0 Comments

Милосердя – це прояв Божої любові до ближнього. У християнському віровченні кожна людина обов’язково має вчиняти милосердні вчинки: голодного – нагодувати, спраглого – напоїти, недужого – відвідати, голого – одягнути.

💬 У своїй доброчинній діяльності ми намагаємося робити все, аби відповідати всім цим критеріям. Наші працівники чуйні, доброзичливі, емпатичні. Вони докладають максимум зусиль для того, аби повноцінно допомогти людині.

🙌 Сьогодні, 10 липня, традиційно зустрічали гостей, які звернулися до нас вперше. Переважно, це люди, які лише нещодавно приїхали до нашого міста, або загалом до Кам’янського району. Передусім, вони потребують найнеобхідніших речей – базових продуктів харчування та засобів гігієни.

🫂 Допомогою охопили 7️⃣3️⃣ особи, загалом це 3️⃣3️⃣ родини, які постраждали від війни та вимушені були покинути свої рідні домівки.

📦 Від Карітас Кам’янське люди отримали комплексний продуктовий набір та деякі засоби гігієни.

🤝 Не втомлюємося щоразу дякувати нашим незамінним помічникам – волонтерам за їхнє безкорисливе служіння на благо потребуючих. Для нас це дуже важливо та цінно.

#Emergency_appeal23

#Надзвичайне_реагування

#Карітас_Камянське

#Caritas_Ukraine

#Карітас_України

Categories: новини