Image

Історії війни: переселенці із Донецької області

0 Comments
Олена разом із родиною – чоловіком та двома дітьми – чотири дні тому приїхала до Кам’янського із невеличкого містечка Донецької області.
«За чутками, – розповідає переселенка, – дали змогу на декілька днів, щоб мирні громадяни могли виїхати, тому ми поспішали…».
Жінка розповіла, що хоча у їхньому містечку ще було досить «тихо», але у сусідніх містах та селах вже йшли активні бойові дії, тому люди вирішили не зволікати…
Родина знайшла прихисток у нашому місті у своїх далеких родичів, які надали їм для проживання свою дачу, за що вони їм дуже вдячні.
Жінка поділилася, що старша донька, п’ятирічна Кіра, плакала та не розуміла, що відбувається і чому батьки так стрімко збираються та їдуть з рідної домівки…Олена не хотіла розповідати всі подробиці маленькій доньці, але все ж таки вимушена була сказати про війну та пояснити їй свої дії, викликані цими обставинами…
Поки що переселенці вирішили залишатися у нашому місті та облаштовувати своє життя тут.
А поки наші працівники збирали для родини необхідну допомогу, Кіра завітала у кабінет психолога, де займалася арт-терапією: малювала та гралася іграшками у піску. ??
Categories: новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *