Image

Карітас Кам’янське надав гуманітарну допомогу у Вугледар

0 Comments
Сьогодні надали гуманітарну допомогу у місто Вугледар Донецької області. Збором допомоги для вугледарівців займається переселенка з цього міста Катерина.
Приїхавши до Кам’янського, жінка не змогла сидіти склавши руки, і вирішила діяти, щоб хоч якось допомогти своїм співгромадянам, що зараз перебувають у зоні активних бойових дій.
Катерина поділилася, що разом з двома маленькими дітьми приїхала до нашого міста майже з перших днів бойових дій у своєму регіоні. Вирішила залишитися у Кам’янському, тому що має тут сестру та відчуває себе разом з дітьми у відносній безпеці.
Жінка розповіла, що зараз багатоквартирний будинок, в якому вона жила на шостому поверсі, майже зруйнований. Її рідні залишилися у селі, що знаходиться поряд з Вугледаром, з яким зараз немає транспортного сполучення. І часто з рідними немає ніякого зв’язку…
Але жінка не втрачає надії і сподівань на краще та намагається усіма силами допомогти тим, хто зараз цього найбільше потребує. Разом з іншими небайдужими людьми, вона долучилася до збору гуманітарної допомоги, яка буде доставлена до Вугледару. ??
Categories: новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *