Image

Продовжуємо щоденно працювати на благо людей

0 Comments
Сьогодні допомогу від Карітас Кам’янське отримали 276 вимушених переселенців.
Було видано:
♦️ 269 – продуктових наборів;
♦️ 269- наборів гігієни;
♦️ 173 – наборів посуду та речей побуту.
Сьогоднішній день, як зазвичай, був насиченим. Ми отримували допомогу від організацій, підприємств, волонтерів та небайдужих мешканців нашого міста, за що щиро вдячні.
Завдяки цьому мали можливість надавати комплексну допомогу постраждалим від бойових дій.
А крім фізичної складової нашої діяльності – максимально задовольнити потреби людей, день був пронизаний душевним теплом та підтримкою, якими ділилася наша дружня команда з тими, кому це було особливо необхідно.
Багато людей сьогодні мали пригнічений настрій, плакали з різних причин: хтось згадував подробиці свого колишнього, довоєнного життя, іншим було незручно приймати допомогу…у кожної людини в цій надважкій ситуації є свої особисті причини, щоб плакати…
Але наші працівники та волонтери, що надають допомогу, завжди підставлять плече, не тільки фізичне, а й нададуть моральну підтримку.
Тому сьогодні було багато обіймів та слів підтримки для потребуючих. Ніхто не залишився без опори.
Втім, була і приємна та надихаюча складова нашого робочого дня. До нас завітали багато мам із маленькими дітками. Були й зовсім маленькі, яким ми дарували наші новенькі ковдри. Тим, хто старший – давали можливість вибрати книжки, розмальовки, олівці, фломастери…
Дякуємо всім, хто сьогодні допомагав, підтримував та надихав!
Разом ми – сила! Україна переможе! ??
Categories: новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *