Image

Тренінг для соціальних робітників

0 Comments
Соціальні робітники – люди з великою душею та нескінченним терпінням…Адже тільки людина з такими якостями може витримати таке величезне навантаження. Як моральне, так і фізичне.
Це люди, які щодня бачать і відчувають чужий біль, смуток, розпач і багато негативних емоцій. Багато хто з них працюють в цій сфері дуже давно і не уявляють свого життя без інакшим.
Але рано чи пізно постійний негатив відображається на їх фізичному, психологічному та емоційному стані. Соцробітники – одна із тих категорій працівників, які дуже часто відчувають втрату душевних сил та емоційне вигорання та виснаження.
На теми втрати ресурсів, їх пошуку та відновлення говорили соцпрацівники Дніпровського терцентру в Карітас Кам’янське 7 квітня.
Разом зі спеціалістами намагалися знайти у своєму житті ресурси та навчитися методів наповнення свого життя позитивними емоціями та почуттями.
Захід відбувся в межах проєкту «Долаючи розломи в громадах» за підтримки «Карітас України», «Карітас Німеччина» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.
Categories: новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *