Image

Відбувся перший модуль курсу «Підготовка медіаторів: базові навички»

0 Comments
Прожити життя без конфліктів неможливо і нецікаво. Та якщо ви не в силах вирішити свій спір самостійно, то в сучасному світі вам просто не обійтися без участі нейтральної сторони – медіатора, який допоможе конфліктуючим сторонам знайти прийнятні для обох рішення спірної ситуації.
Саме з мистецтвом медіації знайомилися учасники першого модулю курсу «Підготовка медіаторів: базові навички» в період з 15 по 18 квітня.
Тренером курсу виступила – медіатор, тренер Придніпровського центру медіації – Вероніка Волошина.
Група, що зібралася – унікальна. Майже третина учасників вже мають базову підготовку медіаторів (від 48 годин). Продовжуючи навчання, вони вдосконалюють свої навички, щоб отримати кваліфікацію медіатора або в подальшому застосовувати придбані на курсі знання в своїй професійній діяльності.
Під час першого модулю розглядали принципи та правила медіації, переваги цього виду вирішення спорів в порівнянні з самостійним: через суд та через комісію з трудових спорів.
Вчилися визначати медіабельність спорів, тобто можливість процедури медіації в кожному конкретному випадку.
В практичних вправах та симуляціях відпрацьовували комунікативні навички та навички проведення процедури медіації.
Захід відбувся в межах проєкту «Долаючи розломи в громадах» за підтримки «Карітас України», «Карітас Німеччина» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.
Categories: новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *